Gliwickie Metamorfozy
Forum ˇ Szukaj
ˇ Użytkownicy
ˇ Grupy
ˇ Zaloguj   Rejestracja

czy podpisałeś już petycję ??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gliwickie Metamorfozy Strona Główna -> Gliwickie aktualności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
meg

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 12:20    Temat postu: czy podpisałeś już petycję ?? Odpowiedz z cytatem

http://www.petycje.pl/petycja/9063/ratujmy_lipy_-_park_nie_parking._petycja_do_wladz_miasta_gliwice..html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
zazbi

PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIEDZICTWA KULTUROWEGO GLIWIC - czyżby? Myślałem, że na tym forum dyskusja i protesty będą oczywistością. Przecież chciano zdewastować kawałek starych, pięknych Gliwic. Na szczęście pomoc przyszła z zewnątrz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Silesian

PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zazbi napisał:
STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIEDZICTWA KULTUROWEGO GLIWIC - czyżby? Myślałem, że na tym forum dyskusja i protesty będą oczywistością. Przecież chciano zdewastować kawałek starych, pięknych Gliwic. Na szczęście pomoc przyszła z zewnątrz.

Ale to chyba tylko dla Ciebie wszystko jest albo białe, albo czarne.
Ja jestem za poprawą bezpieczeństwa na drogach, ale drażniły mnie bardzo argumenty wysuwane przez ZDM - idiotyczne.
Uważam, że trochę racji mieli także mieszkańcy, którzy apelowali pierwotnie o miejsca parkingowe.
meg

PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zazbi napisał:

Pan chyba przecenia znaczenie bicia piany na lokalnym forum
proszę nie oczekiwać od nas, że skoro jest problem z ludźmi którzy w ogóle chcą coś robić, to my mamy się zajmować wszystkim

a kto chciał zaprotestować ten zaprotestował
Powrót do góry
zazbi

PostWysłany: Sob Gru 01, 2012 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

meg napisał:
zazbi napisał:

Pan chyba przecenia znaczenie bicia piany na lokalnym forum
proszę nie oczekiwać od nas, że skoro jest problem z ludźmi którzy w ogóle chcą coś robić, to my mamy się zajmować wszystkim

a kto chciał zaprotestować ten zaprotestował

Proszę nie brać tego wyłącznie do siebie, czy do innych założycieli tego szacownego portalu. Jestem zaskoczony tylko tym, że na forum nie było dyskusji wśród grona zarejestrowanych uczestników. Problem lip na Mickiewicza wpisuje się jak najbardziej w dziedzictwo kulturowe Gliwic. A jak wiadomo jest w naszym mieście coraz mniej obszarów o których można pisać, które można fotografować. Chyba, że tematem będzie w przyszłośći, wyłącznie wycinanie (lipy – w urbanistycznie pięknym, zakątku starych Gliwic), czy wyburzanie (willa przy Barlickiego – zmarnowany, urokliwy zabytek architektury).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
meg

PostWysłany: Sob Gru 01, 2012 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tym problemem "nie zabierania głosu" - boryka się nie tylko nasze forum
jednym się znudziło, drudzy poszli "na fejsa", a trzecim czas tak już przyspiesza, że nie nadążają Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gliwickie Metamorfozy Strona Główna -> Gliwickie aktualności Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: